צוואות וירושות

משרדה של עורכת הדין יעל אדר מתמחה בתחום הצוואות והירושות ומטפל באופן מקצועי בכל קשת הנושאים בו: עריכת צוואה, הגשת בקשה לצו קיום צוואה ובקשה לצו ירושה וכן ייצוג בהליכי התנגדות לצוואה. כמו כן, עו"ד יעל אדר מתמחה בפתרון סכסוכי ירושה, הן כעו"ד והן כמגשרת ובשל מומחיותה המשפטית, מתמנה היא כמנהלת עזבונות.

עריכת צוואה

צוואה מאפשרת לכל אדם להחליט מי יירש את רכושו כאשר ילך לעולמו ולקבוע את זהות יורשיו וחלקם ברכוש. לעו"ד יעל אדר ניסיון רב שנים בעריכת כל סוגי הצוואות תוך הקפדה על כל פרט, על מנת שהצוואה תענה על כל כללי הדין ותשקף במדויק את רצונו של המוריש.

צו קיום צוואה

כאשר אדם הלך לעולמו והותיר אחריו צוואה, על יורשיו לקבל צו קיום צוואה, כדי שניתן יהיה לחלק ביניהם את העזבון. משרדנו מטפל בהליך הבקשה עבור היורשים, כך שהצו יתקבל בהקדם האפשרי וחלוקת הנכסים והעברתם לבעלות היורשים, יוכלו להתבצע תוך זמן קצר.
צו קיום צוואה >>

צו ירושה

בהעדר צוואה, לשם חלוקת עזבונו של אדם שנפטר, נדרש מן היורשים על פי חוק, לקבל צו ירושה. עורכת הדין יעל אדר מטפלת בהגשת הבקשה בצורה יעילה ומוקפדת ודואגת כי היורשים יקבלו את הצו המבוקש ללא עיכובים מיותרים.
צו ירושה >>

התנגדות לצוואה

לאחר שמוגשת בקשה למתן צו קיום צוואה או צו ירושה, רשאי כל אדם להגיש התנגדות למתן הצו. ביהמ"ש לענייני משפחה מקיים דיון ומכריע בהתנגדות על סמך טענות הצדדים והראיות שיציגו. משרדנו מייצג בהליכי התנגדות לצוואה משני צידי המתרס ופועל להשגת התוצאה המשפטית הרצויה.

סכסוכי ירושה

מחלוקת בין יורשים היא עניין נפוץ מאוד אשר עשוי לגרום להפסד כלכלי גדול, לצד פגיעה בקשר בין בני המשפחה. עו"ד יעל אדר היא בעלת מומחיות בסכסוכי ירושה ועוסקת בתחום זה כעורכת דין וכמגשרת. על כן, יודעת היא כיצד לפתור את הסכסוך בדרך הקצרה והיעילה ביותר ולהביא את הצדדים לכדי הסכם בין יורשים המיטב עם כל הצדדים.

ניהול עזבונות

פן נוסף בהתמחותה של עו"ד יעל אדר הוא ניהול עזבונות, במסגרתו דואגת היא לניהול כלכלי נכון של העזבון על מנת לשמור על ערכו ומטפלת בבעיות משפטיות שונות הנוגעות לעזבון. כך למשל, אם ישנם נכסים מורכבים לחלוקה, חובות של העזבון, מחלוקת בין היורשים וכיו"ב.

צוואות וירושות - התנגדות לצוואה
צוואות וירושות
דילוג לתוכן