עורך דין גירושין

במסגרת הליך הגירושין מוכרעים עניינים הרי גורל עבור בני הזוג ותפקידו של עו"ד גירושין הוא לשמור על האינטרסים של הלקוח בהליך זה. עורכת הדין והמגשרת יעל אדר היא בין המובילות בתחומה בייצוג בהליכי גירושין. היא מייצגת את לקוחותיה בכל תביעות הגירושין בבית הדין הרבני ובבית המשפט לענייני משפחה ובעת ניהול משא ומתן על גיבוש הסכם גירושין.

הסדרת הגט
עו"ד יעל אדר מייצגת בבית הדין הרבני בתביעות הגירושין בכלל ובתביעה להסדרת הגט בפרט, הנמצא בסמכותו הבלעדית של מוסד הרבנות. כמו כן, היא מטפלת במקרים של סרבנות גט, על כל השלכותיה ופועלת לקבלת התוצאה הרצויה.

חלוקת הרכוש
היבט זה של הליך הגירושין עשוי להיות מורכב מאוד, אם בשל אופי והיקף הנכסים של בני הזוג ואם בשל עומק המחלוקת ביניהם. עו"ד יעל אדר עומדת על זכויותיו הכלכליות של הלקוח, אם במסגרת ניסיון להגיע להסכמות ואם במסגרת הגשת תביעת רכוש.

חלוקת זמני שהות ומזונות ילדים

זהו הפן הרגיש ביותר של הליך הגירושין ובו יש לקבוע את זמני השהות של כל הורה עם הילדים ובהתאמה, להחליט על גובה דמי המזונות. עו"ד יעל אדר מטפלת בהיבט זה של ההליך במקצועיות וברגישות ומזכירה ללקוחותיה כי גם בלהט הכעסים, יש לשים את טובת הילדים בראש סדר העדיפויות.

גישור בהליך הגירושין
מלבד היותה עורכת דין, יעל אדר היא גם מגשרת המנהלת הליכי גישור בסכסוכי משפחה, לרבות גישור גירושין. מטרתו של הגישור היא לקרב את הצדדים לעמק השווה בכל הסוגיות המשפטיות וכך להביאם לכדי הסכם גירושין. הסדרת ענייני הגירושין בהסכמה מותירה את גורלם של בני הזוג בידם, מאפשרת לסיים את ההליך המשפטי תוך זמן קצר ומסייעת לבני הזוג לשמור על קשר מכבד כהורים ועל כן בחירה בדרך זו שומרת גם על טובתם.

 

עורך דין גירושין
עורך דין גירושין