ידועים בציבור – התחיי איתי?

ידועים בציבור – התחיי איתי?

ידועים בציבור - עו"ד יעל אדר

ידועים בציבור

בני זוג המנהלים קשר זוגי ומשק בית משותף הם ידועים בציבור. עורכת הדין יעל אדר, המתמחה בדיני משפחה וגירושין, מייצגת ידועים בציבור במגוון סוגיות. בין השירותים שמעניק משרדה: עריכת הסכם חיים משותפים וייצוג משפטי בהליך הפרידה מבן או מבת הזוג.


הסכם חיים משותפים

על מנת ליהנות מזכויות שונות מהמדינה להם זכאים ידועים בציבור, עליהם להוכיח את קיומה של הזוגיות. הסכם חיים משותפים, בו מצהירים הצדדים כי הם בני זוג, מהווה את ההוכחה הנדרשת. השילוב של עורכת הדין יעל אדר כעו"ד וכמגשרת, מעניק לבני הזוג את המענה המשפטי המקיף ביותר והיא יוצרת עבורם הסכם מדויק להם, מתוך הבנה והכלה של הצרכים שלהם. כמו כן, אם קיים קושי או עולה מחלוקת בין בני הזוג, תוכל עו"ד יעל אדר ליישבה בצורה נעימה וקלה יותר בשל עבודתה כמגשרת.


ייצוג ידועים בציבור בעת פרידה

פרידה של זוגות ידועים בציבור דומה במהותה לגירושין של זוג נשוי. היה ובני הזוג צברו רכוש בשנות הזוגיות, עליהם לדון בחלוקת הנכסים ואם יש ילדים משותפים, עולה הצורך בהסדרת זמני השהות ובקביעת דמי מזונות ילדים. למעשה, מלבד סידור הגט, מדובר בגירושין לכל דבר. מכאן, כי בני הזוג זקוקים לייצוג משפטי אשר ילווה אותם ויגן על זכויותיהם. עו"ד יעל אדר, בעלת משרד בוטיק בדיני משפחה וגירושין מייצגת לצד זוגות מתגרשים, גם זוגות ידועים בציבור העומדים בפני פרידה, אם במסגרת משא ומתן להסכם ואם במסגרת הערכאות המשפטיות.

ככל שההסכם יהא מפורט ומדויק כך תימנעו בעתיד מלריב בבתי משפט, במקרה של הסכם לחיים משותפים אין חובה לאשרו בבית המשפט אך יחד עם זאת מומלץ מאד שכן לאישור בבית משפט יש השלכות משפטיות לאחר מכן.


האמור לעיל אינו מהווה חוו"ד משפטית ו/או תחליף לייעוץ משפטי הולם.
כותבת המאמר: עו"ד יעל אדר , עוסקת בדיני המשפחה.
בכל שאלה ניתן לפנות לטל' 050-2592500 או לפנות במייל – yaeladarlawoffice@gmail.com

האם אני נחשבת "ידועה בציבור"?

דילוג לתוכן