אודות עורכת דין יעל אדר

משרדה של עו"ד יעל אדר הוא משרד בוטיק המתמחה בדיני משפחה על כל היבטיו, לרבות בהליכי גירושין ותחום הצוואות והירושות. 

עו"ד יעל אדר ייסדה את המשרד בשנת 2012 והוא נחשב בין המובילים בתחומו. המשרד מייצג את לקוחותיו בבתי המשפט לענייני משפחה, בבתי הדין הרבנים וכן בערכאות הערעור בבית המשפט המחוזי, בית המשפט העליון ובית הדין הרבני הגדול.

בפן המקצועי, עו"ד יעל אדר מביאה אל השולחן מומחיות משפטית וניסיון רב שנים בדיני משפחה. מלבד היותה עו"ד ובעלת תואר שני במשפטים, יעל היא גם מגשרת מוסמכת המנהלת הליכי גישור רבים, לרבות גישור בהליכי גירושין. על כן, היא תילחם בנחישות עבור זכויות הלקוח אך גם תדע לזהות היכן ניתן להגיע להישג המשפטי הרצוי בדרכי שלום.

עורכת דין יעל אדר

בפן האישי, יעל מייצגת את לקוחותיה במסירות והיא קשובה לרצונות ולצרכים שלהם. בעבודתה, היא מתנהלת בשקיפות מלאה כלפי הלקוח ורואה חשיבות גדולה בכך כי יהיה מעורב בנעשה בעניינו. יעל עושה את עבודתה מתוך ההבנה כי העניינים המשפטיים בהם היא מטפלת יכולים להיות מטלטלים עבור הלקוח ועל כן יש לתת מקום לאורך ההליך המשפטי גם לקשיים עמם הוא מתמודד ,להיות סבלנית ואמפתית.

המשרד מעניק ייעוץ וייצוג משפטי בנושאים הבאים:

  • הליכי גירושין: עריכת הסכמי גירושין וייצוג בכל תביעות הגירושין בין בני הזוג, לרבות סידור הגט, חלוקת הרכוש, חלוקת זמני שהות, מזונות ילדים ומזונות אישה.
  • צוואות וירושות: תחום זה כולל עריכת צוואה, טיפול בבקשות לצו קיום צוואה וצו ירושה, ייצוג בהליך התנגדות לצוואה וכן ניהול עזבונות. עו"ד יעל אדר מטפלת גם בסכסוכי ירושה הן כעו"ד והן כמגשרת.
  • ייפוי כח מתמשך: עו"ד יעל אדר היא בעלת הסמכה לערוך ייפוי כח מתמשך וצברה ניסיון וידע רב בתחום זה. היא מקפידה על כל פרט בעריכת מסמך זה כדי לוודא כי הוא משקף בצורה הנאמנה ביותר את רצונותיו של מייפה הכח.
  • מינוי אפוטרופוס: טיפול בהגשת הבקשה למינוי אפוטרופוס, תוך הקפדה על ייצוג מקצועי ומכיל, הניתן מתוך הבנה לקושי הרגשי של בני המשפחה.
  • הסכם ממון: עו"ד יעל אדר עורכת הסכמי ממון במקצועיות וברגישות, תוך הקפדה על כך כי ההסכם ישקף את צרכיהם של בני הזוג ואת נסיבות חייהם.
  • גישור גירושין: עו"ד יעל אדר היא מגשרת מנוסה המתמחה בגישור גירושין ובגישור בסכסוכי ירושה. היא ניהלה הליכי גישור רבים ומגוונים אשר הובילו את הצדדים לכדי הסכם וכך נמנע מהם הצורך לנהל הליך משפטי.
  • ידועים בציבור: ייעוץ וייצוג משפטי לידועים בציבור בכל העניינים הנוגעים להם, לרבות עריכת הסכם חיים משותפים וטיפול בתביעות רכוש, זמני שהות ומזונות ילדים.

"זה שאינו מביא את העושה הרעה על עונשו מעודדו לחדש רעתו"

ליאונרדו דה וינצ'י

סרטון המציג את הדרך שיש לבצע כדי להגיע למשרד עו"ד יעל אדר …

דילוג לתוכן